Kotlina Kłodzka to  takie miejsce w Polsce, gdzie bez problemu spotkasz szeptuchę, szamankę lub wiedźmę. Oczywiście w wersji współczesnej. Jest tam też niezwykłe miejsce, gdzie czas się zatrzymał. A kiedy się już raz tam człowiek znajdzie, nie będzie chciał wyjeżdżać:)

To siedlisko Trzy Źródła – magiczna przestrzeń z widokiem na Masyw Śnieżnika, wtopiona w las i otoczona naturalnymi łąkami. Właściciele Bea i Wiktor zastali to miejsce zupełnie dzikim i tam, wkładając całą swoją miłość do natury, postanowili zapuścić  korzenie, tworząc  miejsce, które koi i otacza magią… .

 Kotlina Kłodzka
Trzy Żródła
Kotlina Kłodzka
sauna i bania podniebne SPA

Na terenie Trzech Źródeł znajduje się SPA pod gwiazdami, z którego miałam okazję korzystać (poezja!), gdzie oprócz sauny i kamiennego basenu z lodowatą, źródlaną wodą, można wykąpać się w wywarze z ziół pod gołym niebem. Do wynajęcia jest też klimatyczny drewniany domek z piecem chlebowym, indiańskie tipi, pokoje gościnne, dwa miejsca kominkowe i miejsce na ognisko.

Oprócz tych i wielu innych atrakcji jakie daje powrót do natury, Trzy Źrodla oferują bogatą ofertę warsztatową, z której każdy wybierze coś dla siebie.  Właśnie w takim celu znalazłam się u Bei po raz pierwszy, chociaż nasze drogi zbiegły się już kilka lat wcześniej na okoliczność innych warsztatów, gdzie indziej.

Bea to prawdziwa ‘wiedźma’, szamanka, zielarka, tarocistka, astrolożka, miłośniczka natury, ale niech Was te określenia nie zwiodą. Bea jest najnormalniejsza na świecie i nie ma w niej ani grama tzw. nawiedzenia, które często obserwowałam u innych osób, zajmujących się podobną dziedziną. Jej pasją są bębny szamańskie, które sama wytwarza przy zachowaniu stosownych rytuałów i wglądów. Pięknie pokazuje ją ten filmik: 

Sama Bea mówi o sobie tak:

Jestem kobietą, córką, mamą, zielarką, uzdrowicielką duchową, podszytą wiatrem. Mieszkam pod lasem, przy górze i gniazdach kruków, słucham lasu, medytuję, tańczę i prowadzę tańce w kręgu, szamanię i wróżę. W swojej wieloletniej praktyce łączę dary od Przodków, oraz nauki od szamanek i szamanów z Syberii, Mongolii, Peru, Gwatemali i Meksyku. Wraz z rodziną, prowadzona wizją, kreuję magiczne miejsce w Kotlinie Kłodzkiej „Trzy Źródła”, gdzie organizuję warsztaty, oraz zapraszam wszystkich chętnych gości na indywidualne pobyty.

Po mojej pierwszej wizycie w Trzech Źródłach na ich fejsbukowym profilu napisałam:

To jedno z tych miejsc, w których czas się zatrzymuje, w których dzień i data nie mają znaczenia, z którego nie chce się wyjeżdżać. Bania, zimne źródło i sauna przy blasku Pełni Księżyca to przeżycie absolutnie niebywałe. Czekam na moją kolejną ‘ucieczkę’ do Trzech Źródeł. Nie wiem kiedy, ale wiem, że kiedyś na pewno:)

Oczywiście wróciłam:) Druga okazja nadarzyła się kilka miesięcy temu, kiedy wpadłam na chwilę na Dolny Śląsk i kiedy z koleżanką wybrałyśmy się na 2 dniowy pobyt u Bei. Byłyśmy wtedy tylko we dwie, miałyśmy do dyspozycji cały domek z piecem chlebowym, bogatą bibliotekę i błogą ciszę. Plany spacerowe pokrzyżował deszcz, ale i tak wyjechałyśmy stamtąd z nowymi pomysłami i dużym ładunkiem świeżej pozytywnej energii, otrzymanej od Bei podczas pracy indywidualnej.Trzy Żródła

   Dokładnie za miesiąc u Bei kolejne wspaniałe warsztaty, które bardzo polecam. Uczestniczyłam w nim kilka lat temu i muszę Wam powiedzieć, że po nich następuje totalna transformacja w życiu i dzieją się cuda. Naprawdę. To, co do tej pory było zablokowane czy nieodkryte, wychodzi na światło dzienne. Czujesz się jakby spadł ci z pleców ogromny głaz, otwierają się wszystkie furtki, a Ty ze zdziwieniem obserwujesz jak niesamowite rzeczy zaczynają wydarzać się w Twoim życiu. Tak naprawdę zmieniasz się Ty sam/-a, a cała reszta jest tylko tego konsekwencją. 

Warsztaty Sięgnij Do Korzeni – W Przepływie Energii Rodu zaczynają się 27 września w piątek i trwają do niedzieli. Odbywaja się cyklicznie, więć dowiaduj się o nich na stronie, jeśli chcesz dołączyć. Dokładny opis wydarzenia jest na fejsbukowych profilu www.facebook.com/siedliskotrzyzrodla/, ale dla tych którzy nie korzystają z fejsbuka-kopiuję to co istotne:

Serdecznie zapraszam na trzydniowy warsztat w Trzech Źródłach, na którym uczestnicy będą mogli poczuć potężną falę energii własnego Rodu. Poprzez szereg praktyk prowadzonych w grupie, w parach i na osobności w otoczeniu przyrody, będziemy docierać coraz głębiej do zasobów mocy, rozpuszczając własne blokady i ograniczenia.

Przepływ energii Rodu, to potężna siła, która drzemie w każdym z nas. Jest to moc z której czerpiemy na co dzień, bardziej lub mniej świadomie. Są to dary i talenty, które odziedziczyliśmy po naszych Przodkach. W ogromnej większość pamiętamy o swoich korzeniach najdalej do prapradziadków, nie zdając sobie sprawy, że sieć połączeń jest bardziej skomplikowana, pełna emocji i sięgają znacznie dalej.

Na tym warsztacie każdy z uczestników będzie miał możliwość doświadczenia mocy przepływu energii własnego Rodu. Sięgniemy do korzeni uświadamiając sobie swoje miejsce, zarówno w Rodzie jak i stojąc obiema nogami na Ziemi, łącząc w sobie energię duchową i materialną.

Zaczynamy w piątek 27 września obiadem o godzinie 13. Kończymy w niedzielę 29 września popołudniu, (w zależności od ilości uczestników i tempa pracy w grupie)

W programie między innymi:

– spotkania przy ognisku

– praca z energią Rodu indywidualna i w grupie

– szamańska ceremonia Przodków

– wizualizacje

– praktyki w otoczeniu przyrody

– wspólne oglądanie filmu

Co zabrać ze sobą:

– notes, długopis

– śpiwór

– latarka

– ubrania na słoneczną i deszczową pogodę, do pracy na zewnątrz

– strój kąpielowy

– środek przeciw kleszczom, komarom

– opcjonalnie:  instrument (szamański bęben, grzechotka itp.)

Miejsce warsztatu: „Trzy Źródła” Kotlina Kłodzka, Długopole Górne 7a

Cena warsztatu: 600 zł

W cenie warsztatu całodzienne, pyszne;) wegetariańskie wyżywienie, oraz noclegi z własnym śpiworem. Możliwość skorzystania z sauny, bani w naszym Spa pod gwiazdami (opłata dodatkowa, składkowa dla całej grupy). Zaliczkę w kwocie 150 zł należy wpłacić do 15 września 2019r.

Informacje i zgłoszenia: trzyzrodla@wp.pl , telefon: 607-25-11-83Prowadząca: Bea Lech

Kotlina Kłodzka
Betlejemka -noclegi oraz jadalnia z genialnym piecem kaflowym
agroturystyka Kotlina Kłodzka

Kontakt oraz więcej info: https://www.trzyzrodla.com

UPDATE: O Bei zrobił też krótki felieton TVN i wyemitował w TV śniadaniowej. Polecam:)

https://dziendobry.tvn.pl/a/szamanka-z-kotliny-klodzkiej-kim-jest-bea-lech-wlascicielka-trzech-zrodel

TABLICA OGŁOSZEŃ

Możesz też śledzić mój fanpage Nigdy za późno na Facebooku, gdzie na bieżąco wrzucam krótsze relacje, zdjęcia i filmiki z miejsc, w których aktualnie jestem. 

Obserwuj mój Instagram: Legrandbleu44

Jeśli interesuje Cię, jak tanio podróżować w każdym wieku i mieć z tego frajdę – polecam Ci mojego e-booka, o którym więcej dowiesz się w zakładce SKLEP .

Czy dalekie podróże są tylko dla bogatych? Wywiad ze mną 🙂

Jeśli interesują Cię pomysły na pracę zdalną, zerknij TU.

Aby poznać szczegóły dotyczące nauki języka angielskiego ze mną – kliknij lekcje na Skype lub zoom.

Zdecydowałeś się przyłączyć do workaway’a?  Skorzystaj z tego linku. Otrzymasz wówczas jeden miesiąc dodatkowo gratis.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *