3 miesiące na Ibizie w środku zimy, czyli Casita Verde

Przeglądając ogłoszenia o pracy w języku angielskim na terenie Hiszpanii natknęłam się na ogłoszenie, w którym zachęcano do aplikowania na stanowisko Ecology Assistant w pięknej Casita Verde na Ibizie w ramach programu Erasmus + i kursu Community Development. „Hmmm…..” – pomyślałam i była to głęboka myśl.. „Na Ibizie mnie jeszcze nie było” …

Magiczne Izery – otwarta kultura wsi. Relacja z wydarzenia

Góry Izerskie porównałam do Ibizy. Dlaczego? Ano dlatego, że będąc zupełnie nieświadoma, co kryją w sobie Góry Izerskie odkryłam, że w zasadzie tutaj, w tych pięknych osadach i wioskach ludzie żyją bardzo podobnie i mają podobne pasje… Sprawdź, dlaczego Izery są tak magiczne.

Chata Horodna, czyli miejsce na Podkarpaciu, które polecam odwiedzić

Jest takie miejsce gdzieś na Podkarpaciu, pośrodku lasu, z drewniana chatą. Przeszło niesamowita metamorfozę po to, aby jego mieszkańcy mogli się tu realizować i tworzyć swój mały, artystyczny świat. Z właścicielką Beatą  znałam się już wcześniej, ale nie wiedziałam nic o niej samej, jej wspaniałej twórczości i pomyśle na życie. Aż do teraz… Ponownie o tym, że nie ma przypadków i że poszukiwania swojego miejsca na ziemi mogą się kończyć właśnie tak:)

Kto jeszcze pokochał Góry Izerskie, czyli tutaj nie możesz się nudzić

Jeszcze 4 miesiące temu nic nie wiedziałam o Górach Izerskich i nie miałam pojęcia, co tu się fajnego wyrabia. 4 miesiace wystarczyły, abym zobaczyła zupełnie inną Polskę. Za co i za kogo pokochałam Izery-zreszta nie tylko ja?

Trzy Źródła, czyli szamańska Kotlina Kłodzka

Jest takie miejsce w Kotlinie Kłodzkiej, gdzie czas się zatrzymał i kiedy się już raz tam człowiek znajdzie, nie będzie chciał wyjeżdżać:) O tym, dlaczego warto tam pojechac, nie tylko na warsztaty, ale tak po prostu, na relaks i reset-opowiadam w tym wpisie. To nie tylko miejsce, ale nietuzinkowi gospodarze, Bea i Wiktor, którzy stworzyli magiczną ostoję spokoju w otoczeniu przyrody i bajkowej scenerii. A końcem września niesamowity warsztat o niewiarygodnej mocy. Chcesz pozytywnych zmian w swoim życiu-poczytaj szczegóły.