Czy stara dusza to coś strasznego? Czy fajnie jest być starą duszą? Po czym rozpoznać jaką duszą jesteś?

Wśród nas żyją osoby, które są odizolowane niemal od urodzenia. Są to jednostki, które nie są jakimiś aspołecznymi dziwakami, te osoby czują się staro. Nie chodzi tu o starość ze względu na swój niekiedy bardzo młody wiek. Są starzy w sercu, na umyśle. Mówi się. że mają stare dusze. Ich życie wydaje się inne, są bardziej dojrzali niż ich rówieśnicy, nie pasują do otaczającego ich świata. W rezultacie prowadzą inne życie, idą swoją własną drogą.Nie pasują do swoich rówieśników. Natomiast z łatwością przychodzi im rozmowa z osobami znacznie starszymi.

Mają tendencję do bycia „samotnikami”. Nie interesują ich nowe trendy, wielkie telewizory, szybkie komputery, fajne telefony, super praca. Oni mają tendencję do patrzenia na życie z lotu ptaka. Widzą to co jest według nich najbardziej mądre i sensowne. Tym się kierują w przeżywaniu swojego życia. Czasem wydaje się, że dzięki większej ilości przeszkód jakie napotykają ich życie staje się bardziej szczęśliwe.

Dusza stara (dojrzała)

TALENT
Ochrona środowiska, reformy, nie koniecznie za pieniądze, pociąga ich sama idea, szybko się uczą i dostosowują, świetnie rozwiązują problemy na podstawie własnych doświadczeń, wpracy sami sobie sterem, nie znoszą autorytetów, odpowiedzi na wszelkie pytania szukają głównie w sobie.

UCZUCIOWOŚĆ
Bardzo uczuciowa, empatyczna, współczująca, pozornie wygląda na szorstka, lecz w głębi jest bardzo ciepła i uczuciowa, woli duchowość. Kocha współpracę z innymi, chęć pomocy i asystowania innym w ich procesie rozwojowym.

CEL ŻYCIA
Chce zrozumieć siebie i innych, chce się przysłużyć światu, szuka wewnętrznego rozwoju, wielka potrzeba nauczania innych , nie dla poklasku,, zwykle pragnie autentycznego cieszenia się życiem.

RELACJE Z INNYMI
Świadoma swego połączenie energetycznego z całym wszechświatem, otoczeniem, zarówno z ludźmi jak i roślinami, zwierzętami. Uczucia na wodzy, po prostu jest i czuje wszystko, stąd daleka jest od nadużywania egzaltacji
Zmysłowość i sex tylko w połączeniu z mocno rozwinięta bliskością z drugim człowiekiem.

ZAINTERESOWANIA i WARTOŚCI ŻYCIOWE
Sztuka, filozofie, wszelkie akcje zbliżające ludzi, bazujące na dobrym smaku, chce się uczyć nowych rzeczy. Nie pragnie być liderem , ale często nim po prostu jest. Cieszy ją proste najzwyklejsze życie w jedności z natura, niosące relaks i autentyczna czysta radość: dobre i szczere życie, dobre proste jedzenie, dobra muzyka kojąca serce, dobre relacje oparte na oddaniu.
Wszystko co delikatnie stymuluje pozytywnie jej zmysły i intelekt.
Nie szuka pracy pod względem wynagrodzenia, ale takiej, która jest rozwijająca duchowo, wzbogacająca jej wnętrze. Jej celem jest przecież uczyć się by sfinalizować godnie swoja ostatnia fazę rozwoju na poziomie duszy starej.

ZNAKI SZCZEGÓLNE DUSZY STAREJ
Dzieją się wokół niej dziwne często dramatyczne rzeczy często dotykające ją samą i wzbudzające ekstremalne reakcje u innych. 
Są  to reakcje zawsze albo zakrawające o skrajną sympatię (wręcz uwielbienie) albo o skrajną nienawiść wobec DUSZY STAREJ, bez względu na to, co zrobiła.

PRZECIEŻ ONA ZACHOWUJE SIĘ WOBEC WSZYSTKICH TAK SAMO!

  • czuje, że nie istnieją jakieś siły z zewnątrz, które nadają kształt pewnym wydarzeniom,

  • z zewnątrz spotyka ją wiele zazdrości od innych, jest też źle odbierana i nie rozumiana

  • ma chęć dawania i dbania o innych bardziej niż o siebie

  • miewa bolesne rozczarowania miłosne i wspaniale relacje przyjacielskie

  • wydarzenia w jej życiu powtarzają się

  • miewa nie najlepsze relacje rodzinne

  • posiada wysoką świadomość bycia innym, posiadanie głębszych emocji i bardziej kreatywnych pasji niz inni

  • posiada wielką intuicję, przeczuwanie i dar widzenia pewnych faktów, widzenie tego, czego nie widzą inni

  • dusze stare mają najczęściej kanciaste, wystające stawy kości palców u dłoni, żylaste stopy i dłonie

Żródło: Internet/ Facebook

TABLICA OGŁOSZEŃ

Możesz też śledzić mój fanpage Nigdy za późno na Facebooku, gdzie na bieżąco wrzucam krótsze relacje, zdjęcia i filmiki z miejsc, w których aktualnie jestem.

Jeśli interesuje Cię, jak tanio podróżować w każdym wieku i mieć z tego frajdę – polecam Ci mojego e-booka, o którym więcej dowiesz się w zakładce SKLEP .

Chcesz pracować online w branży podróżniczej z dostępem do wszystkich narzędzi? Odezwij się do mnie.

Aby poznać szczegóły dotyczące nauki języka angielskiego ze mną – kliknij na lekcje na Skype lub zoom .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *