Aga i Piotrek to administratorzy strony Podróżowanie dla zwykłych ludzi. Kilka miesięcy temu wpadli na pomysł, aby przeprowadzać rozmowy ze zwykłymi ludźmi, którzy podróżują tzw. własnym sumptem i chcieliby się podzielić swoimi przygodami z innymi. W którymś tygodniu padło też i na mnie:) Mówczynią dobrą nie jestem, wywiadów nigdy na wizji nie udzielałam i zdecydowanie wolę pisać. Zresztą, nie bez powodu powstał ten blog.

Natomiast, jeśli ktoś z Was chciałby zobaczyć skrót moich ostatnich włóczykijowych lat, to taką wędrówkę proponuję właśnie w rozmowie z Agą i Piotrem na YT.

 

TABLICA OGŁOSZEŃ

Możesz też śledzić mój fanpage Nigdy za późno na Facebooku, gdzie na bieżąco wrzucam krótsze relacje, zdjęcia i filmiki z miejsc, w których aktualnie jestem.

Jeśli interesuje Cię, jak tanio podróżować w każdym wieku i mieć z tego frajdę – polecam Ci mojego e-booka, o którym więcej dowiesz się w zakładce SKLEP .

Chcesz pracować online w branży podróżniczej z dostępem do wszystkich narzędzi? Odezwij się do mnie.

Aby poznać szczegóły dotyczące nauki języka angielskiego ze mną – kliknij na lekcje na Skype lub zoom .

  1. Uwielbiam słuchać ludzi z pasją, którzy podróżują i spełniają swoje marzenia. Jest to tak bardzo motywujące, dodające energii. Podróżowanie to coś, co uwielbiam, można przeżyć niesamowite przygody, które potem zostają z nami na całe życie.

    1. Dziękuje, Magda. To miłe, co piszesz. Cieszę się zawsze, kiedy moje historie mogą kogoś zainspirować. Tak samo jak Ty odbieram podróżowanie. Życie od razu staje się …bardziej znośne:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *