Cześć! Krótko o mnie:)

Mam na imię Agata i pochodzę z Polski. Nie urodziłam się w Małkini i nie w lipcu:) Moje urodziny są we wrześniu. W pierwszej połowie września. Dokładnie 14-go 🙂 Jeśli wiesz, do jakiego filmu ‘piję’ i uśmiechasz sie pod nosem, to jest duże prawdopodobieństwo, że jesteśmy w podobnej grupie wiekowej. Ale jakie to ma znaczenie? Wyznaję zasadę, że nie ważne ile masz lat, ale na ile sie czujesz. Ja czuję sie na trzydzieści parę i tej wersji się trzymam, kiedy ludzie pytają mnie o wiek:) Niektórzy nawet tyle mi dają, więc ich za to bardzo lubię;) A tak na serio, jestem nieco starsza, swoje przeszłam i doświadczyłam:) Z częścią swoich doświadczeń chcę się z Tobą podzielić.

„Komfort to nie meble, nie dom, nie miejsce.

Komfort jest wtedy, gdy dusza jest spokojna”.

W poszukiwaniu spokoju duszy wyruszyłam pod koniec lata 2014. Od tego czasu mieszkałam dłużej lub krócej w 7 różnych krajach. Zrezygnowałam z pracy i zdecydowałam się na wyjazd z Polski. Nie byłam biedna, ani bezdomna, ani bezrobotna. Samochód nawet miałam! 😉 Jeśli chcesz wiedzieć, co skłoniło mnie do tak ‘szalonej’ decyzji, jakie były reakcje otoczenia i jakie myśli i emocje temu towarzyszyły – zapraszam do lektury poszczególnych wpisów.

Moje wcześniejsze podróże dokumentowałam na platformie geoblog. Po kilku latach przerwy założyłam tę stronę oraz mój fanpage Nigdy za późno na Facebooku i tam relacjonuję moje przygody.

o mnie
Portugalia

Poza tym uwielbiam:

 • oceany i góry, a najlepiej 2 w 1
 • kuchnię wegetariańską i wegańską (mój świadomy wybór sprzed kilku lat)
 • Wielki Błękit (zarówno film Luc’a Besson’a, jak i kolor-ten naturalny, morski lub oceanu)
 • odnawiać i malować stare meble i dawać drugie życie na pozór bezużytecznym rzeczom (zapraszam do Kategorii “Nowe życie rzeczy”)
 • medycynę alternatywną, ezoterykę, parapsychologię, duchowość oraz inne czary-mary;)
 • mądre rozmowy z mądrymi ludźmi oraz inteligentne poczucie humoru
 • uczyć się nowych umiejętności, najlepiej w praktyce
 • poranną kawę i wieczorne wino, choć to już coraz rzadziej.
 • Cokolwiek czyni Cię innym jest najprawdopodobniej Twoją największą zaletą.

  TABLICA OGŁOSZEŃ

  Możesz też śledzić mój fanpage Nigdy za późno na Facebooku, gdzie na bieżąco wrzucam krótsze relacje, zdjęcia i filmiki z miejsc, w których aktualnie jestem.

  Jeśli interesuje Cię, jak tanio podróżować w każdym wieku i mieć z tego frajdę – polecam Ci mojego e-booka, o którym więcej dowiesz się w zakładce SKLEP.

  Jeśli interesują Cię pomysły na pracę zdalną, zerknij TU.

  Aby poznać szczegóły dotyczące nauki języka angielskiego ze mną – kliknij na lekcje na Skype lub zoom