100,00

Lekcja języka angielskiego online na dowolny temat. 60 minut. Dla młodzieży i dorosłych. Nauka angielskiego w domu, przez internet. Angielski na Skype lub innym komunikatorze. Sam wybierasz, czego ma dotyczyć Twoja lekcja. Bez stresu, na luzie, u Ciebie w domu. Cena 18 GBP / 20 € / 100 PLN dotyczy zakupu jednej lekcji dla jednej osoby. Dla 2 osób duży rabat! 

Opis

Lekcja języka angielskiego online  

Skype lub zoom. Dla młodzieży i dorosłych. Dla jednej osoby lub pary. Możesz sam wybrać interesujący Cię temat lub zdać się na mnie. Angielski online, w domu. Konwersacje przez internet. Przez Skype, Meet Google lub na innym komunikatorze. Podczas godziny zegarowej mogą to być:

-konwersacje na wybrany przez Ciebie temat;

-gramatyka, czyli to, czego nie rozumiesz albo nie znasz,

-słownictwo,

-powtórka i utrwalenie tego, co Cię interesuje,

-opowiadanie różnych historii,

-ćwiczenie wymowy angielskiej,

-słuchanie i czytanie po angielsku,

-a nawet podróże po angielsku 🙂

Idealne rozwiązanie dla kogoś, kto nie chce zapisywać się na kurs, potrzebuje od czasu do czasu kontaktu z angielskim, chce coś powtórzyć lub zrozumieć.

Lekcja odbywa się na luzie, bez stresu, u Ciebie w domu. Ty wybierasz, czego chcesz się uczyć. Tematyka lekcji jest dowolna.  Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną, zapytasz o moją dostępność, ustalisz ze mną temat lekcji i dogodny dla nas termin, zapłacisz za nią i o wyznaczonym czasie będziesz czekał na połączenie ze mną na Meet Google, WhatsApp, lub messenger.

ILE TO KOSZTUJE?

Tradycyjna lekcja trwa 60 minut i dla jednej osoby kosztuje 18 GBP,  dla 2 osób 24 GBP.

Ale możemy też cisnąc dłużej, np. 90 minut 😉

Istnieje możliwość opłacenia lekcji w innej walucie: 20€ lub 100 PLN

UWAGA: dla 2 osób taniej.

 

OPIS LEKCJI

Kładę duży nacisk na komunikację, bo to jest w życiu najważniejsze. Staram się przełamać blokady, które sprawiają, że na ogół ludzie boją się mówić w obcym języku.

Sama kiedyś, jako młoda dziewczyna, która wyjechała tuż po maturze do USA, przeżywałam męki piekielne, kiedy musiałam się odezwać, a jeszcze większe, aby zrozumieć, co mówią do mnie inni. A już wtedy byłam po maturze z angielskiego na 5 ! Tak moi drodzy, angielski angielskiemu nierówny. To nie jest jeden, zunifikowany język. W samej Wielkiej Brytanii jest tych odmian tuziny. A USA czy Australia to już kompletnie inna bajka. Możemy o tym pogadać 🙂 Jednym z moich największych wyzwań językowych było robienie kursu ratownika w północnej Anglii -wszyscy mówili z West Yorkshire accent i tylko ten dowie się co to takiego, kto sam tego doświadczy 😉 W każdym razie – kurs ukończyłam, egzamin zdałam, nikt nie ucierpiał 🙂 Zatem stawiam na umiejętność porozumiewania się. Ćwiczymy słówka i wymowę, bo ta jest równie ważna.

Nie robimy lekcji z podręcznika, materiały do lekcji zapewniam ja. Twoim zeszytem jest  dokument Google, do którego masz dostęp 24/7 i w którym ja umieszczam materiały do nauki. Podczas lekcji to nasza wirtualna tablica. Zawsze zaczynam od rozgrzewki językowej, wykorzystuję do tego zdjęcia lub grafiki. Lekcja jest na luzie, bez stresu.  Zwracamy się do siebie po imieniu.

Mieszkałam w krajach anglojęzycznych kilka lat i wiem, na co zwrócić uwagę podczas nauki, żeby się potem dogadać. Przede wszystkim praktyka i wykorzystanie materiałów autentycznych, np. strony z ogłoszeniami o pracę, mieszkaniami do wynajęcia, ofertami sprzedaży itp… Zawsze możesz mieć też specjalne życzenia. Od tego jest ta lekcja. Zapraszam też na do moich krótkich wpisów związanych z nauką angielskiego w kategorii English is easy, ale czy na pewno. (angielski na blogu).

lekcje na Skype KIM JESTEM?

Jestem po studiach filologicznych (anglistyka) i mam wieloletnie doświadczenie lektora, tłumacza, nauczyciela angielskiego. Moje podróże do  krajów anglojęzycznych takich jak USA, UK, Australia, Nowa Zelandia, byłe kolonie brytyjskie w Azji Pd.-Wsch. pomogły mi zrozumieć, że język angielski to bardzo złożony i skomplikowany twór 🙂 Mieszkając w USA czy Wielkiej Brytanii dostrzegłam, że bardzo często to, czego uczymy się w szkole, z podręczników, nie ma związku z rzeczywistością, bo język tzw. szkolny to jedno, a ten żywy, potoczny czy nawet formalny, ale używany w konkretnym kraju, to dwie różne bajki. Jestem włóczykijem, podróżnikiem i blogerką. Przez wiele lat uczyłam angielskiego jako języka obcego w Polsce. Potem wyjechałam z kraju i poprzez Portugalię, Austrię, Włochy i Tajlandię dotarłam do Wielkiej Brytanii. Tam, wykonując różne zawody, świata m.in. ratownika na basenie po uprzednim zrobieniu kursu ratownika, rzecz jasna;) również uczyłam angielskiego polską społeczność w Cardiff. Miałam okazję spotykać grupy międzynarodowe z całego świata, kiedy przez 2 sezony pracowałam w Szkole Językowej w Clifton College w Bristolu. Aktualnie prowadzę swój własny blog podróżniczy i piszę o tym, że na nic nigdy nie jest za późno, wystarczy jedynie chcieć.

Zapraszam Cię na niebanalne lekcje angielskiego, z których dowiesz się wielu rzeczy, o których w szkole nie uczą. Jeśli chcesz, prozmawiamy o bliskich i dalekich podróżach, powiem Ci jak podróżować w sposób niskobudżetowy, a nawet …bez kasy. Oczywiście po angielsku;) Naturalnie, poćwiczymy też to, co dla Ciebie ważne. Obecnie przebywam w pięknym miejscu niedaleko Afryki Północnej i obserwuję, co też się wydarzy. Pracuję online, podziwiam świat, poznaję ciągle nowych, wspaniałych ludzi i …żyję! Skąd się tu wzięłam? Więcej dowiesz się w zakładce o mnie u góry strony.

Lekcja języka angielskiego online.  Skype lub zoom
Lekcja języka angielskiego online

 

Sprawdź też: 

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

12 Replies to “Lekcja języka angielskiego online. Dla 1 lub 2 osób. Skype, zoom, messenger, whatsapp”

 1. Profesjonalne i indywidualne podejście.
  Zajęcia wcale nie nudne.
  Postępy widać od zaraz, aż chce się uczyć więcej i więcej 🙂

 2. Agata to nauczyciel z ogromnym doświadczeniem.
  Od samego poczatku czulam, że w koncu “odrdzewimy” moj angielski 🙂
  i tak sie rzeczywiście dzieje!! Agata jest zawsze gruntownie przygotowana do zajęć, ktore nigdy nie sa nudne. Dzięki czemu nauka przychodzi bardzo łatwo! Bardzo polecam naukę z Agatą!

 3. Jestem mega zadowolona z lekcji z Agatą.
  Zajęcia bardzo ciekawe i urozmaicone. Agata jest zawsze przygotowana, merytoryczna i zaangażowana, a do tego jest bardzo ciekawą i pozytywną osobą. Po wielu poszukiwaniach odpowiedniego kursu angielskiego ogromnie się cieszę, że na nią trafiłam😊 Zdecydowanie polecam!

 4. Merytorycznie, ciekawie,
  energetycznie i bardzo sympatycznie
  – 😊 tak wygląda język angielski z Agatą.
  Każde zajęcia są jak spotkanie z przyjaciółką, na które czekasz i które sprawia ci przyjemność 😊 Agata po prostu odczarowuje język angielski i czyni naukę przyjemną 😊

  1. Absolutnie polecam Agatę.
   Dzięki niej angielski, który wydawał mi się językiem tylko dla osób wybranych, zdolnych…. stał się dla mnie pasjonującym sposobem komunikacji z ludźmi, światem. Wreszcie wiem, zaczynam rozumieć, składać zadania, wyrażać opinie i NIE BOJĘ SIĘ mówić po angielsku. To mój sukces i Agaty praca, ogromny wkład i doświadczenie.
   Dzięki Agacie odkryłam klarowność i logikę tego języka. Nauka jest dla mnie przyjemnością. Na lekcje czekam z niecierpliwością:)
   Lekko, prosto a zarazem profesjonalnie. Jasno, rzeczowo, bez stresu i ciekawie.
   Szeroka gama zagadnień, bardzo inspirujące zajęcia.
   Lekcje dopasowane do potrzeb, możliwości, na wysokim poziomie. Zawsze obecna, punktualna.
   Polecam serdecznie. Warto! 👍
   Félicitations 🎉🎊

   1. Dziękuję, Gosiu,
    za Twój komentarz. To wielka radość móc czytać o swojej pracy takie opinie. Cieszę się, że już się nie boisz mówić. Mało tego – robisz szybkie postępy i co najważniejsze, przy Twojej dociekliwości i determinacji – jesteś na dobrej drodze, aby osiągnąć swój cel (one of your New Year’s resulutions – remember?;)

 5. Bardzo ciekawe rozmowy na rozne tematy,
  wg zainteresowan studenta i na jego poziomie znajomości języka. Agata doskonale przygotowuje lekcje. Już po kilku spotkaniach czułam różnice! Godzina mija jak zaczarowana, nawet nie zauważam, kiedy sie uczę. A efekty naprawdę sa. Polecam każdemu!

  1. Bardzo dziękuję, Monika.
   Korzyść jest obopólna, bo i ja dowiaduję się dużo nowych rzeczy przy Tobie i zgłębiam ciekawe tematy (np. Jesper Juul). Czekam na kolejne:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *