60,00

Lekcja języka angielskiego online na dowolny temat. 60 minut. Dla młodzieży i dorosłych. Nauka angielskiego w domu, przez internet. Angielski na Skype lub innym komunikatorze. Sam wybierasz, czego ma dotyczyć Twoja lekcja. Bez stresu, na luzie, u Ciebie w domu. Cena 60 zł dotyczy zakupu jednej lekcji.

Opis

Lekcja języka angielskiego online. 

Skype lub zoom. Dla młodzieży i dorosłych. Dowolny temat. Sam go wybierasz!

Angielski online, w domu. Konwersacje przez internet. Przez Skype lub na innym komunikatorze.

Sam wybierasz, czego ma dotyczyć Twoja lekcja.

Podczas godziny zegarowej mogą to być:

-konwersacje na wybrany przez Ciebie temat;

-gramatyka, czyli to, czego nie rozumiesz albo nie znasz,

-słownictwo -powtórka i utrwalenie tego, co Cię interesuje;

-opowiadanie różnych historii;

-ćwiczenie wymowy angielskiej;

-słuchanie i czytanie po angielsku;

-a nawet podróże po angielsku 🙂

Idealne rozwiązanie dla kogoś, kto nie chce zapisywać się na kurs, potrzebuje od czasu do czasu kontaktu z angielskim, chce coś powtórzyć lub zrozumieć.

Lekcja odbywa się na luzie, bez stresu, u Ciebie w domu. Ty wybierasz, czego chcesz się uczyć. Tematyka lekcji jest dowolna.  Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną, zapytasz o moją dostępność, ustalisz ze mną temat lekcji i dogodny dla nas termin, zapłacisz za nią i o wyznaczonym czasie będziesz czekał na połączenie ze mną na Skype, WhatsApp, zoom lub messenger.

ILE TO KOSZTUJE?

Każda lekcja trwa 60 minut i kosztuje 60 zł. Jeśli mieszkasz za granicą, możliwa płatność w euro (13 euro /h), funtach brytyjskich (12 /h)  lub dolarach amerykańskich. ($ 15/h)

OPIS LEKCJI

Kładę duży nacisk na komunikację, bo to jest w życiu najważniejsze. Staram się przełamać blokady, które sprawiają, że generalnie ludzie boją się mówić w obcym języku.

Sama kiedyś, jako młoda dziewczyna, która wyjechała tuż po maturze do USA, przeżywałam męki piekielne, kiedy musiałam się odezwać, a jeszcze większe, aby zrozumieć, co mówią do mnie inni. A już wtedy byłam po maturze z angielskiego na 5 !

Tak moi drodzy, angielski angielskiemu nierówny. To nie jest jeden, zunifikowany język. W samej Wielkiej Brytanii jest tych odmian tuziny. A USA czy Australia to już kompletnie inna bajka. Możemy o tym pogadać 🙂 Jednym z moich największych wyzwań językowych było robienie kursu ratownika w północnej Anglii -wszyscy mówili z West Yorkshire accent i tylko ten dowie się co to takiego, kto sam tego doświadczy 😉 W każdym razie -kurs ukończyłam, egzamin zdałam, nikt nie ucierpiał 🙂

Zatem stawiam na umiejętność porozumiewania się. Ćwiczymy słówka i wymowę, bo ta jest równie ważna. Nie robimy lekcji z podręcznika, materiały do lekcji zapewniam ja.

Mieszkałam w krajach anglojęzycznych kilka lat, i wiem, na co zwrócić uwagę podczas nauki, żeby się potem dogadać. Przede wszystkim praktyka i wykorzystanie materiałów autentycznych, np. strony z ogłoszeniami o pracę, mieszkaniami do wynajęcia, ofertami sprzedaży itp… Zawsze możesz mieć też specjalne życzenia. Od tego jest ta lekcja.

Zapraszam też na do moich krótkich wpisów związanych z nauką angielskiego w kategorii English is easy, ale czy na pewno:  https://www.nigdyzapozno.pl/english-is-easy/  (angielski na blogu).

lekcje na Skype

KIM JESTEM?

Jestem po studiach filologicznych (anglistyka) i posiadam wieloletnie doświadczenie lektora, tłumacza, nauczyciela angielskiego. Moje podróże do  krajów anglojęzycznych takich jak USA, UK, Australia, Nowa Zelandia, byłe kolonie brytyjskie w Azji Pd-Wsch. pomogły mi zrozumieć, że język angielski to bardzo złożony i skomplikowany twór 🙂

Mieszkając w USA czy Wielkiej Brytanii dostrzegłam, że bardzo często to, czego uczymy się w szkole, z podręczników, nie ma związku z rzeczywistością, bo język tzw. szkolny to jedno, a ten żywy, potoczny czy nawet formalny, ale używany w konkretnym kraju, to dwie różne bajki.

Jestem włóczykijem, podróżnikiem i blogerką. Przez wiele lat uczyłam angielskiego jako języka obcego w Polsce. Potem wyjechałam z kraju i poprzez Portugalię, Austrię, Włochy i Tajlandię dotarłam do Wielkiej Brytanii. Tam, wykonując różne zawody, świata m.in. ratownika na basenie po uprzednim zrobieniu kursu ratownika, rzecz jasna;) również uczyłam angielskiego polską społeczność w Cardiff.

Miałam okazję spotykać grupy międzynarodowe z całego świata, kiedy przez 2 sezony pracowałam w Szkole Językowej w Clifton College w Bristolu.

Aktualnie prowadzę swoj własny blog podróżniczy i piszę o tym, że na nic nigdy nie jest za późno, wystarczy jedynie chcieć.
Zapraszam Cię na niebanalne lekcje angielskiego, z których dowiesz się wielu rzeczy, o których w szkole nie uczą. Jeśli chcesz, prozmawiamy o bliskich i dalekich podróżach, powiem Ci jak podróżować niskobudżetowo, a nawet …bez kasy. Oczywiście po angielsku;) Naturalnie, poćwiczymy też to, co dla Ciebie ważne.

Obecnie przebywam w pięknym miejscu niedaleko Afryki północnej i obserwuję, co też się wydarzy. Pracuję online, podziwiam świat, poznaję ciągle nowych, wspaniałych ludzi i …żyję!

Skąd się tu wzięłam? Więcej dowiesz się w zakładce o mnie u góry strony.

Lekcja języka angielskiego online.  Skype lub zoom
Lekcja języka angielskiego online

 

Możesz śledzić mój fanpage Nigdy za późno na Facebooku, gdzie na bieżąco wrzucam krótsze relacje, zdjęcia i filmiki z miejsc, w których aktualnie jestem.

Jeśli interesuje Cię, jak tanio podróżować w każdym wieku i mieć z tego frajdę – polecam Ci mojego e-booka, o którym więcej dowiesz się w zakładce SKLEP.

 

 

 

 

 

  1. Profesjonalne i indywidualne podejście. Zajęcia wcale nie nudne. Postępy widać od zaraz, aż chce się uczyć więcej i więcej 🙂

  2. Agata to nauczyciel z ogromnym doświadczeniem. Od samego poczatku czulam, że w koncu “odrdzewimy” moj angielski 🙂 i tak sie rzeczywiście dzieje!! Agata jest zawsze gruntownie przygotowana do zajęć, ktore nigdy nie sa nudne. Dzięki czemu nauka przychodzi bardzo łatwo! Bardzo polecam naukę z Agatą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *