80,00

Lekcja języka angielskiego online na dowolny temat. 60 minut. Dla młodzieży i dorosłych. Nauka angielskiego w domu, przez internet. Angielski na Skype lub innym komunikatorze. Sam wybierasz, czego ma dotyczyć Twoja lekcja. Bez stresu, na luzie, u Ciebie w domu. Cena 15 GBP / 17 € / 80 PLN dotyczy zakupu jednej lekcji dla jednej osoby. Dla 2 osób duży rabat! 

Opis

Lekcja języka angielskiego online  

Skype lub zoom. Dla młodzieży i dorosłych. Dla jednej osoby lub pary. Możesz sam wybrać interesujący Cię temat lub zdać się na mnie. Angielski online, w domu. Konwersacje przez internet. Przez Skype, Meet Google lub na innym komunikatorze. Podczas godziny zegarowej mogą to być:

-konwersacje na wybrany przez Ciebie temat;

-gramatyka, czyli to, czego nie rozumiesz albo nie znasz,

-słownictwo,

-powtórka i utrwalenie tego, co Cię interesuje,

-opowiadanie różnych historii,

-ćwiczenie wymowy angielskiej,

-słuchanie i czytanie po angielsku,

-a nawet podróże po angielsku 🙂

Idealne rozwiązanie dla kogoś, kto nie chce zapisywać się na kurs, potrzebuje od czasu do czasu kontaktu z angielskim, chce coś powtórzyć lub zrozumieć.

Lekcja odbywa się na luzie, bez stresu, u Ciebie w domu. Ty wybierasz, czego chcesz się uczyć. Tematyka lekcji jest dowolna.  Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną, zapytasz o moją dostępność, ustalisz ze mną temat lekcji i dogodny dla nas termin, zapłacisz za nią i o wyznaczonym czasie będziesz czekał na połączenie ze mną na Meet Google, WhatsApp, lub messenger.

ILE TO KOSZTUJE?

Tradycyjna lekcja trwa 60 minut i dla jednej osoby kosztuje 15 GBP, dla 2 osób 20 GBP.

Ale możemy też cisnąc dłużej, np. 90 minut 😉

Istnieje możliwość opłacenia lekcji w innej walucie: 17 € lub 80 PLN

UWAGA: dla 2 osób taniej – 100 PLN /22 €

 

OPIS LEKCJI

Kładę duży nacisk na komunikację, bo to jest w życiu najważniejsze. Staram się przełamać blokady, które sprawiają, że generalnie ludzie boją się mówić w obcym języku. Sama kiedyś, jako młoda dziewczyna, która wyjechała tuż po maturze do USA, przeżywałam męki piekielne, kiedy musiałam się odezwać, a jeszcze większe, aby zrozumieć, co mówią do mnie inni. A już wtedy byłam po maturze z angielskiego na 5 ! Tak moi drodzy, angielski angielskiemu nierówny. To nie jest jeden, zunifikowany język. W samej Wielkiej Brytanii jest tych odmian tuziny. A USA czy Australia to już kompletnie inna bajka. Możemy o tym pogadać 🙂 Jednym z moich największych wyzwań językowych było robienie kursu ratownika w północnej Anglii -wszyscy mówili z West Yorkshire accent i tylko ten dowie się co to takiego, kto sam tego doświadczy 😉 W każdym razie – kurs ukończyłam, egzamin zdałam, nikt nie ucierpiał 🙂 Zatem stawiam na umiejętność porozumiewania się. Ćwiczymy słówka i wymowę, bo ta jest równie ważna.

Nie robimy lekcji z podręcznika, materiały do lekcji zapewniam ja. Twoim zeszytem jest  dokument Google, do którego masz dostęp 24/7 i w którym ja umieszczam materiały do nauki. Podczas lekcji to nasza wirtualna tablica.

Mieszkałam w krajach anglojęzycznych kilka lat, i wiem, na co zwrócić uwagę podczas nauki, żeby się potem dogadać. Przede wszystkim praktyka i wykorzystanie materiałów autentycznych, np. strony z ogłoszeniami o pracę, mieszkaniami do wynajęcia, ofertami sprzedaży itp… Zawsze możesz mieć też specjalne życzenia. Od tego jest ta lekcja. Zapraszam też na do moich krótkich wpisów związanych z nauką angielskiego w kategorii English is easy, ale czy na pewno. (angielski na blogu).

lekcje na Skype KIM JESTEM?

Jestem po studiach filologicznych (anglistyka) i posiadam wieloletnie doświadczenie lektora, tłumacza, nauczyciela angielskiego. Moje podróże do  krajów anglojęzycznych takich jak USA, UK, Australia, Nowa Zelandia, byłe kolonie brytyjskie w Azji Pd-Wsch. pomogły mi zrozumieć, że język angielski to bardzo złożony i skomplikowany twór 🙂 Mieszkając w USA czy Wielkiej Brytanii dostrzegłam, że bardzo często to, czego uczymy się w szkole, z podręczników, nie ma związku z rzeczywistością, bo język tzw. szkolny to jedno, a ten żywy, potoczny czy nawet formalny, ale używany w konkretnym kraju, to dwie różne bajki. Jestem włóczykijem, podróżnikiem i blogerką. Przez wiele lat uczyłam angielskiego jako języka obcego w Polsce. Potem wyjechałam z kraju i poprzez Portugalię, Austrię, Włochy i Tajlandię dotarłam do Wielkiej Brytanii. Tam, wykonując różne zawody, świata m.in. ratownika na basenie po uprzednim zrobieniu kursu ratownika, rzecz jasna;) również uczyłam angielskiego polską społeczność w Cardiff. Miałam okazję spotykać grupy międzynarodowe z całego świata, kiedy przez 2 sezony pracowałam w Szkole Językowej w Clifton College w Bristolu. Aktualnie prowadzę swój własny blog podróżniczy i piszę o tym, że na nic nigdy nie jest za późno, wystarczy jedynie chcieć. Zapraszam Cię na niebanalne lekcje angielskiego, z których dowiesz się wielu rzeczy, o których w szkole nie uczą. Jeśli chcesz, prozmawiamy o bliskich i dalekich podróżach, powiem Ci jak podróżować w sposób niskobudżetowy, a nawet …bez kasy. Oczywiście po angielsku;) Naturalnie, poćwiczymy też to, co dla Ciebie ważne. Obecnie przebywam w pięknym miejscu niedaleko Afryki Północnej i obserwuję, co też się wydarzy. Pracuję online, podziwiam świat, poznaję ciągle nowych, wspaniałych ludzi i …żyję! Skąd się tu wzięłam? Więcej dowiesz się w zakładce o mnie u góry strony.

Lekcja języka angielskiego online.  Skype lub zoom
Lekcja języka angielskiego online

 

Sprawdź też: 

 

 1. Profesjonalne i indywidualne podejście.
  Zajęcia wcale nie nudne.
  Postępy widać od zaraz, aż chce się uczyć więcej i więcej 🙂

 2. Agata to nauczyciel z ogromnym doświadczeniem.
  Od samego poczatku czulam, że w koncu “odrdzewimy” moj angielski 🙂
  i tak sie rzeczywiście dzieje!! Agata jest zawsze gruntownie przygotowana do zajęć, ktore nigdy nie sa nudne. Dzięki czemu nauka przychodzi bardzo łatwo! Bardzo polecam naukę z Agatą!

 3. Jestem mega zadowolona z lekcji z Agatą.
  Zajęcia bardzo ciekawe i urozmaicone. Agata jest zawsze przygotowana, merytoryczna i zaangażowana, a do tego jest bardzo ciekawą i pozytywną osobą. Po wielu poszukiwaniach odpowiedniego kursu angielskiego ogromnie się cieszę, że na nią trafiłam😊 Zdecydowanie polecam!

 4. Merytorycznie, ciekawie,
  energetycznie i bardzo sympatycznie
  – 😊 tak wygląda język angielski z Agatą.
  Każde zajęcia są jak spotkanie z przyjaciółką, na które czekasz i które sprawia ci przyjemność 😊 Agata po prostu odczarowuje język angielski i czyni naukę przyjemną 😊

  1. Absolutnie polecam Agatę.
   Dzięki niej angielski, który wydawał mi się językiem tylko dla osób wybranych, zdolnych…. stał się dla mnie pasjonującym sposobem komunikacji z ludźmi, światem. Wreszcie wiem, zaczynam rozumieć, składać zadania, wyrażać opinie i NIE BOJĘ SIĘ mówić po angielsku. To mój sukces i Agaty praca, ogromny wkład i doświadczenie.
   Dzięki Agacie odkryłam klarowność i logikę tego języka. Nauka jest dla mnie przyjemnością. Na lekcje czekam z niecierpliwością:)
   Lekko, prosto a zarazem profesjonalnie. Jasno, rzeczowo, bez stresu i ciekawie.
   Szeroka gama zagadnień, bardzo inspirujące zajęcia.
   Lekcje dopasowane do potrzeb, możliwości, na wysokim poziomie. Zawsze obecna, punktualna.
   Polecam serdecznie. Warto! 👍
   Félicitations 🎉🎊

   1. Dziękuję, Gosiu,
    za Twój komentarz. To wielka radość móc czytać o swojej pracy takie opinie. Cieszę się, że już się nie boisz mówić. Mało tego – robisz szybkie postępy i co najważniejsze, przy Twojej dociekliwości i determinacji – jesteś na dobrej drodze, aby osiągnąć swój cel (one of your New Year’s resulutions – remember?;)

 5. Bardzo ciekawe rozmowy na rozne tematy,
  wg zainteresowan studenta i na jego poziomie znajomości języka. Agata doskonale przygotowuje lekcje. Już po kilku spotkaniach czułam różnice! Godzina mija jak zaczarowana, nawet nie zauważam, kiedy sie uczę. A efekty naprawdę sa. Polecam każdemu!

  1. Bardzo dziękuję, Monika.
   Korzyść jest obopólna, bo i ja dowiaduję się dużo nowych rzeczy przy Tobie i zgłębiam ciekawe tematy (np. Jesper Juul). Czekam na kolejne:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.