Praca w szalecie nie hańbi, zwłaszcza z widokiem na Alpy;) Austria – praca i narty w pakiecie to częsta kombinacja w pracy chalet hosta.

W tym artykule dowiesz się,  jak jak zostałam Chalet Host:) Oto moje wspomnienia z sezonu zimowego 2014 / 2015 

Po 3 miesiącach workaway’a w Portugalii oszczędności topnieją. Workaway ma niezliczone, fantastyczne zalety, ale ma też jedną wadę-praca to wolontariat za wyżywienie i dach nad głową. Nawet jeśli masz jakieś oszczędności na koncie, to wcześniej czy później uznasz, że jednak pieniędzy nie przybywa….

Końcem listopada, kiedy pogoda w Portugalii coraz rzadziej sprzyjała przebywaniu na zewnątrz ze względu na częste deszcze i burze uznałam, że czas zwijać manatki. Z bólem serca- bo Portugalię pokochałam- ale jednak… . Pomysłu na kolejne zajęcie też nie miałam, więc zaczęłam wertować moje znane strony internetowe z ofertami pracy za granicą.

Na jednej z nich bestskijobs.co.uk znalazłam coś, co mogłoby ostatecznie w moim przypadku zafunkcjonować, ponieważ oferta pracy była w języku angielskim  i pomimo, że miejsce dotyczyło Alp Austriackich, znajomość angielskiego wystarczyła (a ja ferstehe nicht w języku deutsch). Jako, że na nartach uwielbiam jeździć, robię to od dziecka i często wyjeżdżałam prywatnie na lodowce austriackie- pomyślałam: dlaczego nie połączyć nartek z pracą?:) Wysłałam CV, żeby w dniu następnym odbyć średniej długości rozmowę z właścicielką chaty i otrzymać pracę jako… Chalet Host! Aby poczytać i zobaczyć więcej, kliknij na sezon w Austrii: http://nigdyzapozno.pl/category/podroze/austria/

Jeśli nie do końca wiesz, co to jest ten ‘chalet’- kliknij w …chalet🙂 i tam przeczytasz moje wyjaśnienie z kategorii: English is easy:) – Co to jest ten chalet

 

 

TABLICA OGŁOSZEŃ

Możesz śledzić mój fanpage Nigdy za późno na Facebooku, gdzie na bieżąco wrzucam krótsze relacje, zdjęcia i filmiki z miejsc, w których aktualnie jestem.

Jeśli interesuje Cię, jak tanio podróżować w każdym wieku i mieć z tego frajdę – polecam Ci mojego e-booka, o którym więcej dowiesz się w zakładce SKLEP .

Chcesz pracować online w branży podróżniczej z dostępem do wszystkich narzędzi? Odezwij się do mnie.

Aby poznać szczegóły dotyczące nauki języka angielskiego ze mną – kliknij na lekcje na Skype lub zoom .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *