Na mapie mój cały ostatni podróżniczy rok wygląda tak:) 

294 dni podróży      7 odwiedzonych krajów      12293 przebytych kilometrów

Dokładnie rok temu wyprowadziłam się z Wielkiej Brytanii i o tej porze lądowałam w Marsylii. Francja miała być na dłużej, ale okoliczności sprawiły, że jednak tak się nie stało i zaczęłam się przemieszczać po Europie bez konkretnego planu. No, ale skoro nic się nie dzieje bez powodu, to zapewne w tym szaleństwie był jakiś ukryty sens. Inaczej nie byłoby mnie tu, gdzie obecnie jestem. I nie zobaczyłabym tych pięknych miejsc, które…zobaczyłam:) Nie zyskałabym też nowych przyjaciół i serdecznych znajomych. 

Wtedy plan się wykluwał spontanicznie, pod wpływem chwili, z większym lub mniejszym sensem:) Wiem jedno – było bardzo ciekawie, choć czasem nie łatwo. I jedno jest pewne – jak Ci się zamkną jedne drzwi, to otworzy troje następnych.

System geoblog.pl wygenerował mi takie statystyki, choć to oczywiście nie wszystko, bo nie uwzględniłam wszystkich przejazdów. Ale to też daje obraz, jak wyglądał ten ostatni rok od 4 września 2018 – 4 września 2019, czyli dzisiaj.


http://legrandbleu.geoblog.pl/podroz/26481/czy-to-szalenstwo-sie-kiedys-skonczy-uk-francja-hiszpania-niemcy-polska-czechy-polska-niemcy-uk-polska

fot. Vanessa Graham

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *